Kontakt

Stajnie Łopuchowskie

Zapraszamy do Stajni Łopuchowskich – miejsca, w którym konie mają wyjątkowe warunki, a ich opieka nabiera naturalnego kształtu dzięki fachowej obsłudze, nowoczesnej infrastrukturze, sielskiemu klimatowi i pozytywnej atmosferze.

Nasza oferta to kompleksowa i skrupulatna opieka, leczenie, rehabilitacja, korekta, treningi oraz układanie młodych koni. Umożliwiamy wypuszczanie pupila w stadzie, w mniejszej grupie lub indywidualnie, jak również prowadzenie w ręku na kwaterze.

Stajnie Łopuchowskie to również miejsce, gdzie organizowane są zawody skokowe i ujeżdżeniowe. Dla amatorów jazdy konnej, oferujemy możliwość nauki jazdy dla dorosłych oraz dzieci, w tym również jazdę konną z elementami hipoterapii. Prowadzimy zajęcia indywidualnie lub w małych grupach.

Infrastruktura obiektu spełni oczekiwania najbardziej wymagających amatorów jazdy konnej. Ośrodek dysponuje krytą karuzelą, lonżownikiem oraz piaskowymi i trawiastymi padokami dzięki którym konie przez okrągły rok mogą cieszyć się przestrzenią. Dla gości, przygotowaliśmy nowoczesne zaplecze socjalne (przestronne siodlarnie: łazienki, prysznic, pralka, lodówka, aneks kuchenny, szafki na osprzęt).

Zabytkowa stajnia, pochodząca z XIX wieku, poddana została gruntownej rewitalizacji, co pozwoliło na jej przystosowanie do potrzeb dzisiejszych czasów. Wszystkie nasze boksy mają wymiary min 3x4m, są bezpiecznie zamykane, wyposażone w automatyczne poidła i plastikowe żłoby. Ponadto, do dyspozycji naszych gości, oferujemy 2 hale jeździeckie z oświetleniem: większą z podłożem kwarcowym o wymiarach 26×56 m oraz mniejszą o wymiarach 18×36 m. Zapewniamy komplet przeszkód.

Dla koni zapewniamy opiekę 24/7, sprzątanie boksu, pastwiskowanie i padokowanie koni, skarmianie owsem i sianem, ścielenie słomą lub trocinami, karmienie koni trzy razy dziennie lub w zależności od zaleceń właściciela, hala o szerokości 24 metrów, z drewnianymi bandami, oświetleniem i podłożem kwarcowym, maneż do jazdy 1000 m2 z zestawem przeszkód i oświetleniem, myjkę wewnętrzną.

Stajnie Łopuchowskie to idealne miejsce dla osób, które kochają konie i chcą spędzić czas w otoczeniu natury. Oferujemy nie tylko opiekę i treningi dla koni, ale również wiele atrakcji dla naszych gości. W ramach naszej oferty organizujemy przejażdżki konne po pięknej okolicy, w czasie których można podziwiać okoliczne lasy i pola. W sezonie letnim organizujemy ogniska i grilla, na których można smakować regionalne specjały.

Dla dzieci organizujemy również urodziny tematyczne z udziałem koni. Dzięki temu, najmłodsi miłośnicy koni mogą spędzić wyjątkowe chwile w towarzystwie swoich ulubionych zwierząt. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy również plac zabaw, na którym dzieci mogą bezpiecznie bawić się w czasie, gdy dorośli odpoczywają.

Stajnie Łopuchowskie to nie tylko miejsce dla koniarzy i miłośników koni, ale dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta, poczuć bliskość natury i spędzić czas aktywnie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego ośrodka i dołączenia do grona naszych zadowolonych gości.

Aktualności

Waldemar Dubert

tel. 512 757 220
waldemardubert@ekolopuchowo.pl

Dobromił Bugajny

tel. 502 758 378
dobromil@ekolopuchowo.pl


Godziny otwarcia
pon. – pt. 9:00 – 16.00

Adres biura i dane spółki
ul. Błażeja 6B/18, 61-608
Poznań

Otrzymaj ofertę